Gembird Full-motion TV Wall Mount WM-80ST-02 37-80 "
Gembird Full-motion TV Wall Mount WM-80ST-02 37-80 ", Maximum weight (capacity) 60 kg, Black
Ean:
Price:
41.15 Eur
In stock in LT warehouse
1-2 days
Fast delivery
40+
Countries shipped products
14 years
In IT market
2000+
B2B customers
Design
VESA mounting Yes
Colour of product Black
Ergonomics
Tilt angle -15/5 °
Swivel angle -60/60 °
Mounting
VESA mounting interfaces 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 mm
Mounting interface compatibility (max) 600x400 mm
Mounting interface compatibility (min) 200x200 mm
Maximum screen size compatibility 80 "
Maximum weight (capacity) 60 kg
Distance to the wall (min) 58 mm
Distance to the wall (max) 402 mm